Facebook YouTUbe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Przedsiębiorstwo Usługowo - Porządkowe PURETE to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi w zakresie kompleksowego utrzymania czystości zarówno wśród klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Firma działa na terenie Świdnicy oraz całego powiatu świdnickiego. 

Nasze priorytety to profesjonalizm, zadowolenie Klienta oraz najwyższa jakość usług. Stosujemy profesjonalną chemię dobieraną w taki sposób aby była najskuteczniejsza i najbezpieczniejsza dla naszego Klienta i czyszczonej powierzchni. Posiadamy najnowsze i najbardziej wydajne maszyny renomowanych firm, które pomagają realizować nam wszystkie zlecenia.

Dbamy o utrzymanie porządku i czystości osiedli, wspólnot mieszkaniowych, biur, mieszkań oraz domów prywatnych. Zajmujemy się sprzątaniem poremontowym i pobudowlanym, pielęgnacją zieleni (koszenie trawników, przycinanie żywopłotów), a także praniem dywanów i tapicerki.

To co nas wyróżnia to dbałość o najlepsze relacje z naszymi Klientami oraz troska o ich dobro i mienie. 

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując zakres usług i częstotliwość prac porządkowych do jego oczekiwań.

 

Przedsiębiorstwo Usługowo - Porządkowe

ul. H. Brodatego 46/9, 58-100 Świdnica

Zapraszamy do kontaktu:

723 329 402 biuro@purete.pl